Постановка казки "Вовк та семеро козенят"

До Міжнародного дня захисту дітей Психологічна служба ПДАУ, Гуманітарний центр «Проліска – Полтава», бібліотека ПДАУ за сприяння директорки Народного музею історії ПДАУ Наталії Локес, організували незабутню постановку казки "Вовк та семеро козенят"!

Особливим цей захід зробили маленькі актори - діти із родин внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території ПДАУ. Вони майстерно, яскраво та емоційно перевтілилися у маленьких козенят.

Вовка та маму-козу грали талановиті студенти ПДАУ - Валентин Шипула з Інженерно-технологічного факультету та Лєра Шабанова з Ветеринарного факультету, додаючи постановці яскравих емоцій та професіоналізму.

За музичний супровід відповідав Михайло Ільїн, здобувач вищої освіти Ветеринарного факультету.

Виставу із захопленням дивилися батьки та родичі дітей, які також були в захваті від побаченого.

Родзинкою свята став акробатичний номер від Дарії та Евеліни, який захопив усіх присутніх своєю грацією та майстерністю.

На завершення всі учасники постановки казки отримали чудові подарунки від організаторів.

Цей захід подарував дітям радість, тепло і відчуття справжнього свята. Дякуємо всім організаторам і учасникам за цей чудовий день!