Практично орієнтоване навчання: досвід зустрічі з представниками "Київ-Дніпровського Міжгалузевого підприємства промислового залізничного транспорту"

Студенти спеціальності 075 Маркетинг та викладачі кафедри маркетингу долучились до цікавої та корисної зустрічі з директором Сергієм Івановичем та головним бухгалтером Інгою Володимирівною Приватного акціонерного товариства "Київ-Дніпровське Міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту" (Полтавська філія).
Здобувачі вищої освіти отримали унікальну можливість дізнатися про практичні аспекти співробітництва провідних аграрних компаній із підприємствами інфраструктури, такими як ПрАТ "Київ-Дніпровське Міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту". Особливий акцент під час зустрічі було зроблено на питаннях оформлення вантажів аграрної продукції, яка прямує до портів та закордон залізницею. Студенти мали змогу ознайомитися з нюансами логістики, дізнатися про труднощі, пов'язані з війною, яка вплинула на стабільність транспортного сполучення, безпеку вантажів і вимоги до їх оформлення. Ці знання є незамінними для майбутніх фахівців, які прагнуть працювати у сфері міжнародної торгівлі аграрною продукцією.
Зустріч з керівництвом ПрАТ "Київ-Дніпровського Міжгалузевого підприємства промислового залізничного транспорту" стала важливим елементом практично орієнтованого навчання, яке надає студентам можливість не лише здобувати теоретичні знання, але й застосовувати їх у реальних умовах, що робить їх підготовку максимально ефективною та актуальною для сучасного ринку праці.