Правила прийому до Полтавського державного аграрного університету в 2022 році

Правила прийому до Полтавського державного аграрного університету в 2022  році (зі змінами)

Зміни до Правил прийому до Полтавського державного аграрного університету (від 18.07.2022 р.)

Зміни до Правил прийому до Полтавського державного аграрного університету (від 26.08.2022 р.)

Додаток 1. Перелік освітніх ступенів, спеціальностей, освітніх програм та конкурсних пропозицій, за якими оголошується прийом на навчання, ліцензовані обсяги та нормативні терміни навчання (зі змінами)

Додаток 2. Перелік спеціальностей, освітніх програм та вступних випробувань для прийому на навчання на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітній ступінь молодшого бакалавра, освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, для здобуття освітнього ступеню бакалавра (магістра ветеринарного спрямування)

Додаток 3. Перелік спеціальностей, освітніх програм та вступних випробувань для прийому на навчання осіб, які здобули освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень) бакалавра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста або освітній ступінь магістра), для здобуття освітнього ступеню магістра

Додаток 4. Перелік конкурсних предметів національного мультипредметного тесту (складових індивідуальної усної співбесіди)