02 травня 2024 року на факультеті ветеринарної медицини на базі кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи відбулася зустріч здобувачів ступеня вищої освіти магістр за ОПП Ветеринарна медицина та доктор філософії за ОНП Ветеринарна медицина спеціальності 211 Ветеринарна медицина з представником компанії «Терравет» Ольгою ГОЛУБЄВОЮ.

Окрім здобувачів вищої освіти до заходу долучилися гаранти освітніх програм та викладачі факультету ветеринарної медицини.

Метою проведення такої зустрічі було ознайомлення учасників заходу з особливостями проведення лікувальних та профілактичних обробок дрібних тварин (собак та котів) із використанням сучасних ветеринарних протипаразитарних препаратів.

Під час своєї доповіді з використанням презентації пані Ольга розповіла про найбільш поширених та патогенних для організму тварин паразитів, наголосила на збудниках зооантропонозних захворювань, про важливість здійснення в практичній діяльності діагностичних досліджень, які дозволяють пропонувати найбільш оптимальні способи та кратність використання протипаразитарних препаратів. Також учасники зустрічі мали змогу пригадати найбільш поширені групи протипаразитарних препаратів, та те, проти яких груп паразитів їх варто застосовувати. Також пані Ольга на широкий загал представила новинки препаратів, що виробляє компанія, розповіла про їх переваги та особливості застосування.

Загалом захід відбувся у дружній та теплій атмосфері, всі охочі могли поставити запитання й отримати на них чіткі відповіді.