Профорієнтаційна робота з Полтавським міським багатопрофільним ліцеєм №1 ім. І. П. Котляревського

Наш університет радо вітав школярів Полтавського міського ліцею №1 імені І.П. Котляревського 29 травня, які прийшли дізнатися більше про спеціальність 126 "Інформаційні системи та технології"! Учні мали змогу ознайомитися з нашою сучасною інфраструктурою, відвідати навчальні лабораторії та поспілкуватися з провідними викладачами кафедри.

Учасники дізналися про захоплюючі можливості, які відкриває перед ними ця спеціальність, та про перспективи кар'єрного зростання в галузі інформаційних технологій. Наші студенти та викладачі поділилися своїм досвідом та розповіли про проєкти, над якими працюють.

Ми раді бачити, що так багато молодих людей зацікавлені у світі ІТ та готові розвиватися разом з нами. Чекаємо на вас у наступному навчальному році!