Профорієнтаційний захід - тренінг з економічної грамотності для школярів ЗОШ №31

21 квітня 2023 року кафедра економіки та міжнародних економічних відносин Полтавського державного аграрного університету провела профорієнтаційний захід для учнів Полтавської загальноосвітньої школи №31.
Під час заходу викладачі кафедри представили молодіжній аудиторії спеціальності, що пропонуються університетом, та організували ділові ігри з фінансової грамотності. Особливої уваги зібрав факт, що школярі не лише володіли англійською мовою, а й проявили вміння спілкуватися французькою, німецькою та польською мовами, що було приємною несподіванкою для викладачів.
Такі заходи стають важливим кроком у розвитку освітніх ініціатив університету та сприяють готовності молоді до вибору професійного шляху в економічній сфері.