№ з/п | Прізвище, ім'я, по батькові | Спеціальність/спеціальності |
1. | Антонець Анатолій Вікторович | 111 - Математика; 208 - Агроінженерія; 15 - Професійна освіта (за спеціалізаціями) |
2. | Басова Юлія Олександрівна | 141 - Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка |
3. | Брикун Олександр Миколайович | 131 - Прикладна механіка |
4. | Будник Ніна Василівна | 181 - Харчові технології |
5. | Вакуленко Юлія Валентинівна | 126 - Інформаційні системи та технології |
6. | Ващенко Павло Анатолійович | 204 - Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва |
7. | Ветохін Володимир Іванович | 133 - Галузеве машинобудування |
8. | Галич Олександр Анатолійович | 281 - Публічне управління та адміністрування; 73 - Менеджмент |
9. | Горбенко Олександр Вікторович | 208 - Агроінженерія |
10. | Дудник Володимир Васильович | 133 - Галузеве машинобудування |
11. | Дячков Дмитро Володимирович | 73 - Менеджмент |
12. | Єрмолаєва Марина Валентинівна | 71 - Облік і оподаткування |
13. | Загребельна Ірина Леонідівна | 51 - Економіка; 292 - Міжнародні економічні відносини |
14. | Калініченко Олександр Володимирович | 51 - Економіка; 73 - Менеджмент |
15. | Кальян Олександр Сергійович | 81 - Право |
16. | Келемеш Антон Олександрович | 208 - Агроінженерія; 133 - Галузеве машинобудування; 281 - Публічне управління та адміністрування |
17. | Киричко Борис Павлович | 211 - Ветеринарна медицина |
18. | Лавріненко Інна Вікторівна* | 21 - Ветеринарія |
19. | Ласло Оксана Олександрівна | 201 - Агрономія; 101 - Екологія |
20. | Левченко Юлія Вікторівна | 181 - Харчові технології |
21. | Маренич Микола Миколайович | 201 - Агрономія |
22. | Медвідь Вікторія Юріївна | 281 - Публічне управління та адміністрування; 51 - Економіка |
23. | Осташова Валерія Олександрівна | 81 - Право |
24. | Петраш Олександр Васильович | 192 - Будівництво та цивільна інженерія; 185 - Нафтогазова інженерія та технології |
25. | Петренко Максим Олександрович | 211 - Ветеринарна медицина; 204 - Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва |
26. | Попович Наталія Миколаївна | 192 - Будівництво та цивільна інженерія; 263 - Цивільна безпека |
27. | Потапюк Ірина Петрівна | 75 - Маркетинг; 73 - Менеджмент |
28. | Приходько Сергій Миколайович | 52 - Політологія |
29. | Рибальченко Анна Михайлівна | 201 - Агрономія |
30. | Рожко Ілона Іванівна | 201 - Агрономія |
31. | Самойлик Юлія Василівна | 51 - Економіка; 73 - Менеджмент; 292 - Міжнародні економічні відносини |
32. | Світлична Алла Василівна | 76 - Підприємництво та торгівля; 51 - Економіка; 73 - Менеджмент |
33. | Скрипник Вячеслав Олександрович | 181 - Харчові технології; 133 - Галузеве машинобудування |
34. | Таран-Лала Олена Миколаївна | 73 - Менеджмент |
35. | Терещенко Іван Олексійович | 75 - Маркетинг |
36. | Флегантов Леонід Олексійович | 113 - Прикладна математика |
37. | Шевчук Сергій Миколайович | 14 - Середня освіта (за предметними спеціальностями); 106 - Географія; 103 - Науки про Землю |
38. | Шелудько Вікторія Миколаївна | 181 - Харчові технології |
39. | Шульга Людмила Володимирівна | 75 - Маркетинг; 51 - Економіка; 73 - Менеджмент |
40. | Щербакова Наталія Сергіївна | 211 - Ветеринарна медицина |
41. | Яловега Людмила Василівна | 71 - Облік і оподаткування |
42. | Япринець Тетяна Сергіївна | 14 - Середня освіта (за предметними спеціальностями) |
* - експерти Галузевої експертної ради (ГЕР)