Резолюція науково-методичної конференції «Організаційно-методичне забезпечення самостійної роботи студентів: стан, проблеми, перспективи»

РЕЗОЛЮЦІЯ
науково-методичної конференції
«Організаційно-методичне забезпечення самостійної роботи студентів:
стан, проблеми, перспективи»
ПДАА 24-25 лютого 2010 р.
(секція фінансів і кредиту)

 Учасники науково-методичної конференції
- заслухавши: доповіді викладачів кафедр «фінансів і кредиту» і «економічної теорії та економічних досліджень» (заявлено 10 доповідей);
- обговоривши: теоретичні, методичні і практичні проблеми організації самостійної роботи студентів та її методичного забезпечення на кафедрах та факультеті;
- усвідомлюючи: важливість втілення положень «Болонської угоди» в частині посилення ролі самостійної роботи в навчальному процесі
- констатують: стан організаційно-методичного забезпечення самостійної роботи студентів за напрямом підготовки «Фінанси і кредит» є достатнім, хоча даний напрям роботи потребує активізації по окремих навчальних дисциплінах.

За результатами обговорення доповідей конференція постановляє:

1. Схвалити основні положення доповідей учасників конференції, відзначити їх актуальність, ґрунтовність, наукове та практичне значення, а також належну якість та глибину досліджень.

2. Підтримати ініціативу про діяльність науково-педагогічних колективів ПДАА та інших вищих навчальних закладів щодо проведення спільних організаційних заходів з впровадження інновацій та нових методичних підходів з організації самостійної роботи студентів у навчальний процес.

3. Продовжувати роботу з опрацювання досвіду провідних ВНЗ з питань розробки та впровадження інформаційно-комунікаційних технологій самостійної роботи студентів для забезпечення європейської якості теоретичної і практичної підготовки фахівців за напрямом «Фінанси і кредит».

4. Активізувати процес використання новітніх технології в організаційному, методичному і технічному забезпеченні самостійної роботи студентів ПДАА.

5. Удосконалити роботу з підготовки електронних навчально-методичних комплексів дисциплін, приділивши особливу увагу елементам дистанційного навчання за відповідними напрямами підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційних рівнів – бакалавр, спеціаліст, магістр.

6. Зважаючи на необхідність модернізації інформаційно-освітнього середовища ВУЗу забезпечити постійний моніторинг формування та якості матеріалів ЕНМКД.

7. Здійснювати роботу з розширення та оновлення пакета комплексного забезпечення самостійної роботи студента в інформаційно-освітньому середовищі академії.

8. Посилити співпрацю із програмістами та інженерами ННІ «Інформаційних та інноваційних освітніх технологій» ПДАА щодо розробки та удосконалення комплектів поточного та підсумкового тестування студентів із застосуванням оболонки створення контролюючих модулів за результатами виконання самостійної роботи.

9. Активізувати участь професорсько-викладацького колективу у формуванні якісного і сучасного електронного бібліотечного фонду, а також своєчасне ознайомлення з можливостями автоматизованих інформаційно-бібліотечних систем.

10. Вважати за доцільне розширювати і поглиблювати дослідження за напрямами роботи науково-методичної конференції.

11. Відобразити інформацію про результати конференції на сайті ПДАА.

12. Секретарю секції «Фінанси і кредит», асистенту Антонюк О.О., голові науково-методичної ради за напрямом підготовки «Фінанси і кредит» ст. викладачу Безкровному О.В. довести рішення конференції до відповідних інстанцій та науково-педагогічного колективу кафедр та факультету.