Робоча нарада Національного агентства з питань запобігання корупції із закладами вищої освіти - учасниками проєкту «ПРОЗОРІ УНІВЕРСИТЕТИ» (19.09.24 р.)

19.09.2024 року відбулася робоча нарада Національного агентства з питань запобігання корупції із закладами вищої освіти - учасниками проєкту «ПРОЗОРІ УНІВЕРСИТЕТИ» Офісу доброчесності НАЗК щодо інтеграції теми доброчесності та антикорупції в освітнє середовище закладів вищої освіти.
Заступник керівника просвітницького напряму Вікторія Скоробогата представила нормативно-правове та навчально-методичне забезпечення освітньої компоненти «Антикорупція та доброчесність», котра викладається в ПДАУ як вибіркова навчальна дисципліна к.п.н., доцентом Япринець Тетяною для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
Основний акцент спікеркою був зроблений на дидактичному інструментарію щодо підсилення теоретичної бази студентів та застосуванні інтерактивних технологій навчання з метою вивчення поведінкових реакцій здобувачів при виконанні ними відповідних завдань, розв’язанні  кейсів, проведенні семінарів, дебатів тощо.

По закінченню наради усі науково-педагогічні працівники отримали відповіді на поставлені питання та намітили вектори подальшої співпраці.