Робота лікаря ветеринарної медицини в США

21.09.2023 року відбулася онлайн зустріч здобувачів вищої освіти третього (навчально-наукового) рівня, спеціальності 211 Ветеринарна медицина, факультену Ветеринарна медицина Полтавського державного аграрного університету зі стейкхолдером лікарем ветеринарної медицини Михайлом Озьмейчуком. Пан Михайло прочитав лекцію на тему:"Робота лікаря ветеринарної медицини в США" та з власного досвіду розповів про переваги та недоліки роботи лікаря ветеринарної медицини в Сполучених штатах америки та Євросоюзу.

Підчас лекції для здобувачів вищої освіти були розглянуті такі питання:

1. Як пройти нострифікацію за кордоном, щоб підтвердити диплом лікаря ветеринарної медицини, отриманий в Україні

2. Які бувають види клінік ветеринарної медицини у США (спеціалізовані клініки та швидкої допомоги, клініки загальної практики)

3. Переваги й недоліки роботи у США, вимого до лікарів ветеринарної медицини у різних штатах.