Розширене засідання кафедри присвячене фаховому семінару аспіранта

27 червня 2024 року відбулось розширене засідання кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи факультету ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету. На засіданні були представлені матеріали дисертаційного дослідження здобувача вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня доктора філософії Коваленко Станіслава на тему: "Хоріоптоз великої рогатої худоби (поширення, діагностика та заходи боротьби)".

Науковий керівник: доцент, доктор ветеринарних наук, професор кафедри Мельничук Віталій.

Учасники засідання відмітили високий рівень та наукову новезну дисертаційної роботи пана Станіслава. Та одноголосним рішенням підтримали створення одноразової вченої ради, з метою проведення захисту данної дисертаційної роботи.