Секційні засідання наукових конференцій ПДАУ

14–17 травня 2024 р. викладачі кафедри механічної та електричної інженерії та здобувачі вищої освіти спеціальностей 133 Галузеве машинобудування та 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка активно долучилися до травневих наукових конференцій, які щороку проводяться у Полтавському державному аграрному університеті.

Професор Скрипник В’ячеслав виступив на пленарному засіданні наукової конференції професорсько-викладацького складу ПДАУ із доповіддю,  присвяченою аналітичній моделі процесу кондуктивного сушіння м’яса, а на секційному засіданні інженерно-технологічного факультету професорка Опара Надія привернула увагу присутніх до загроз застосування хімічної зброї у російсько-українській війні.

Після вітальної промови декана інженерно-технологічного факультету Олександри Біловод розпочалося й секційне засідання наукової конференції студентів ПДАУ, де чималий інтерес авдиторії та активне обговорення викликали доповіді здобувачів, як-от: Наталії Прілєпо, Тетяни Рижкової, Ігоря Негребецького, Юлії Скоряк, Богдана Пономаренка (ступінь вищої освіти доктор філософії освітньо-наукової програми Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва); Влада Атреп’єва, Іллі Леміша, Олександра Супровича (ступінь вищої освіти бакалавр освітньо-професійної програми Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка).

Дякуємо всім дослідникам за участь та особистий внесок у розвиток вітчизняної науки.