Школа майбутнього в ПДАУ: Креативність та лідерство на захоплюючій грі з Щербанівським ліцеєм

15 травня 2024 року в Полтавському державному аграрному університеті відбулася захоплююча гра серед учнів десятого та одинадцятого класів Щербанівського ліцею Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області під назвою "Школа майбутнього".
Цей захід був організований з метою сприяти та розвивати креативне мислення, лідерські якості та підприємницький дух серед молоді. Учасники були розділені на команди та отримали можливість представити свої проекти та бачення щодо школи майбутнього.
Проекти, які були представлені, вразили своєю оригінальністю та вмінням аналізувати та прогнозувати майбутнє освіти. Кожна команда проявила великий інтерес до завдання та продемонструвала високий рівень професійної підготовки та творчості.
Всі учасники були нагороджені солодкими призами.
В завершенні представники студентського активу провели цікавий квест по спеціальностям та розповіли про перспективи навчання в Полтавському державному аграрному університеті.