181 Харчові технології
«Знати про їжу людина повинна не менше, ніж про математику чи рідну мову»
Гордон Рамзі
Випускники університету нині займають керівні посади як в українських, так і в іноземних бізнес-структурах, працюють у державних органах влади та в різних міністерствах України
Зміст підготовки
в Полтавському регіоні, який готує фахівців для підприємств харчової промисловості
харчових підприємств на яких можна пройти практичну підготовку та працевлаштуватися
технологій виробництва харчових продуктів ( за весь курс навчання)
Що на вас чекає під час навчання:
Лекції, практичні та семінарські заняття, курсові роботи, – що дозволяє розкрити сучасні аспекти харчових технологій, які розглядаються на основі новітніх наукових даних.
Ви набудете практичних навичок на заняттях під час розв’язання професійних ситуацій та отримаєте досвід, необхідний для роботи.
Вам надає допомогу куратор (викладач) у вирішенні будь-якого питання протягом усього періоду навчання. А ще у вас буде студентський куратор, ваш друг і наставник.
Новітні методики у викладанні навчального матеріалу у тісному поєднанні з виробництвом. Залучення до тематичних лекцій стейкхолдерів з виробництва та освітянської спільноти.
Ви отримаєте знання в навчальних лабораторіях, на переробних підприємствах харчової промисловості; крафтові підприємства відкриють для вас свої лайфхаки, а також зможете самостійно підлаштувати навчання під свій графік, з використанням навчальної платформи Moodle. Особисто поспілкуватися з викладачем в Google Meet.
Вас навчатимуть висококваліфіковані викладачі, найкращі представники вітчизняної і міжнародної наукової спільноти, бізнесмени, засновники стартапів, стейкхолдери, провідні спеціалісти в галузі харчових технологій, які мають досвід роботи на переробних підприємствах харчової промисловості, ви опановуєте тонкощі знань технологів, які зможете закріпити на лабораторних заняттях, підтвердити під час проходження практик та у формі інформальної освіти.
Як організовано навчання?
Інтеграція формальної (освіта в Університеті), неформальної (додаткова освіта), інформальної (самоосвіта). Можливість поєднання навчання в Університеті з навчанням на робочому місці (дуальна освіта)
Опанований матеріал на навчальних заняттях є підґрунтям для виконання завдань самостійної роботи, формування практичних навичок під час навчальної та виробничої практик, успішного складання заліку/екзамену
Набуття професійних (hard skills) і універсальних (soft skills) компетентностей в Університеті, в інших закладах-партнерах Університету – українських та іноземних (академічна мобільність)
Нарешті – підтвердження набутих компетентностей, присвоєння освітньої кваліфікації та отримання диплома встановленого зразка
Хто Вас буде навчати:
Що ви отримаєте під час навчання:
Новітні навчальні методики від провідних науковців забезпечують можливість ґрунтовного опрацювання класичних наукових поглядів, а також дозволяють розвивати у здобувачів вищої освіти (студентів) власні погляди на економічні виклики сьогодення. Навчальний процес передбачає застосування різних навчальних інструментів з урахуванням надбань нової цифрової епохи.
Ефективність навчального процесу досягається інтегруванням сучасних онлайн-технологій та застосування різних методів викладання для кращого доступу до освітнього контенту та повноцінного опанування нових знань та практичних навичок.
Застосування сучасних стратегій комунікації відносин між викладачами та здобувачами вищої освіти (студентами) передбачає обговорення матеріалу та подолання можливих складнощів у змішаному форматі лекцій / відеолекцій та інтервʼю упродовж всього періоду навчання.
Кожний здобувач вищої освіти (студент) має змогу крок за кроком реалізовувати своє бачення своєї наукової кар’єри та професійного розвитку, здійснюючи власний вибір курсів та коригування навчальної діяльності. Побудова бажаної траєкторії навчання дозволить експериментувати із освітніми напрямами, запропонованими для вивчення.
Щоб повніше зануритись у науково-дослідницьку та громадську діяльність, студентське життя передбачає участь у науково-комунікативних та суспільно значущих заходах. Творча самореалізація є одним з найефективніших способів вивчення складних тем, а громадська діяльність дасть зможу практично розвинути лідерські якості та практично застосовувати теоретичні знання.
Результативне опанування наукових знань найкраще досягається за умови належного фінансового забезпечення. Здобувачі вищої освіти (студенти) щороку успішно здобувають можливість участі у різноманітних стипендіальних програмах для підтримки навчальної та соціальної активності.
Ми допомагаємо з працевлаштуванням
Вартість навчання
За рік навчання:
24500 грнЗа рік навчання:
29000 грн
Що говорять студенти про
навчання в університеті
Іваненко Микола
Мірошников Владислав
В ПДАУ можна поєднувати роботу із навчанням, а здобуті теоретичні і практичні навички в промислових умовах, досить легко підтвердити у вигляді інформальної освіти, переконався на власному досвіді. Хочеш ознайомитись із навчанням в інших вузах, також не проблема - для цього є мобільність . Дякую за різнобічні підходи у навчанні.
Маруніч Ірина
Знання отримані в ПДАУ- це саме та зброя, з якою легко перемагати на будь - якому фронті харчової індустрії.
Запитання і відповіді
Якщо Ви не знайшли відповідь на своє питання, залиште контактну інформацію і наш консультант Вам зателефонує. Дізнатися більшеМінімальний прохідний бал – Мінімальний прохідний бал – 100 (з кожного предмета в сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання / національного мультипредметного тесту), конкурсний бал - не нижче 130 (бюджет), 100 (контракт).
Для вступу на І курс після школи: потрібно мати результати НМТ 2024 року (українська мова, математика, історія України, четвертий предмет – на вибір (або іноземна мова, або біологія, або фізика, або хімія, або українська література, або географія), або 2023 року (українська мова, математика, третій предмет – на вибір (або історія України, або іноземна мова, або біологія, або фізика, або хімія)), або 2022 року (українська мова, математика, історія України), або ЗНО 2021 року (українська мова та література; математика – обов’язково; третій предмет – на вибір (історія України, або іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика, або хімія). Для вступу після коледжу: потрібно мати результати НМТ 2024, 2023 чи 2022 років або ЗНО 2021 року (українська мова та література – обов’язково, математика (бюджет) або один предмет – на вибір (контракт)).
Вартість навчання залежить від обраної спеціальності та форми навчання. Дізнатися про вартість можна на офіційному сайті Університету. Наразі вартість навчання на бакалавратурі складає 23250 грн за рік.
Відповідно до Правил прийому з дипломом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра Ви можете вступити на 1 курс скороченого терміну навчання 3 роки; на 2 курс нормативного терміну навчання або на 3 курс нормативного терміну навчання (для молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра) за результатами ЗНО/НМТ при конкурсному балі не нижче 100 (контракт).
Університет надає студентам військову освіту за програмою підготовки офіцерів запасу.
На території Університету є 5 гуртожитків.
Після закінчення вступної кампанії на офіційному сайті Університету будуть опубліковані рейтингові списки та списки рекомендованих до вступу.
Так, при працевлаштуванні чи за сімейними обставинами є можливість перейти на індивідуальний графік навчання.
Студенти мають широкі можливості для занять спортом як на аматорському, так і на професійному рівнях завдяки значній кількості та якості спортивних об’єктів.
Так, є можливість навчання за кордоном та отримання «подвійного» диплому. Також є можливість стажування та працевлаштування за кордоном. Ми співпрацюємо з 23 країнами.
0667319895 Будник Ніна Василівна
Навчаючись на спеціальності Харчові технології у Полтавському державному аграрному університеті, я мав змогу застосовувати отримані теоретичні знання відразу ж на практиці на будь- якому харчовому підприємстві. Я навіть не сподівався, що вже через рік після закінчення зможу стати технологом і без страху працювати за своєю спеціальністю. Дякую рідній альмаматері!