207 Водні біоресурси та аквакультура
Випускники університету нині займають керівні посади як в українських, так і в іноземних бізнес-структурах, працюють у державних органах влади та в різних міністерствах України
ЗВО, який готує фахівців у галузі аквакультури, раціонального використання, охорони і відтворення водних біоресурсів.
Тісна співпраця з підприємствами, які спеціалізуються на використанні, відтворенні і охороні водних біоресурсів, де можна пройти практичну підготовку та працевлаштуватися.
Теорія та практика ефективних конкурентоспроможних технологій в галузі аквакультури.
Що на вас чекає під час навчання:
Лекції, практичні та семінарські заняття, курсові роботи, – що дозволить розкрити сучасні аспекти в галузі аквакультури, раціонального використання, охорони і відтворення водних біоресурсів, які розглядаються на основі новітніх наукових даних.
Вам надає допомогу куратор (викладач) у вирішенні будь-якого питання протягом усього періоду навчання. А ще у вас буде студентський куратор, ваш друг і наставник.
Ви отримаєте знання в навчальних лабораторіях, а також зможете самостійно підлаштувати навчання під свій графік, з використанням навчальної платформи Moodle. Особисто поспілкуватися з викладачем в Google Meet.
Ви набудете практичних навичок на заняттях під час розв’язання професійних ситуацій та отримаєте досвід, необхідний для роботи. Навчальні, виробничі та переддипломна практики закріплять теоретичні знання, здобуті під час аудиторного і дистанційного навчання.
Вас навчатимуть висококваліфіковані викладачі, найкращі представники вітчизняної і міжнародної наукової спільноти, бізнесмени, провідні спеціалісти в галузі водних біоресурсів та аквакультури, які мають досвід роботи з іхтіології, розведення та селекції риб, їх годівлі, іхтіопатології, аквакультури природних та штучних водойм, рибальства.
Після успішного закінчення навчання Ви отримаєте диплом бакалавра державного зразка з присвоєнням відповідної кваліфікації.
Як організовано навчання?
Інтеграція формальної (освіта в Університеті), неформальної (додаткова освіта), інформальної (самоосвіта). Можливість поєднання навчання в Університеті з навчанням на робочому місці (дуальна освіта)
Опанований матеріал на навчальних заняттях є підґрунтям для виконання завдань самостійної роботи, формування практичних навичок під час навчальної та виробничої практик, успішного складання заліку/екзамену
Набуття професійних (hard skills) і універсальних (soft skills) компетентностей в Університеті, в інших закладах-партнерах Університету – українських та іноземних (академічна мобільність)
Нарешті – підтвердження набутих компетентностей, присвоєння освітньої кваліфікації та отримання диплома встановленого зразка
Хто Вас буде навчати:
Що ви отримаєте під час навчання:
Новітні навчальні методики від провідних науковців забезпечують можливість ґрунтовного опрацювання класичних наукових поглядів, а також дозволяють розвивати у здобувачів вищої освіти (студентів) власні погляди на виклики сьогодення.
Ефективність навчального процесу досягається інтегруванням сучасних онлайн-технологій та застосування різних методів викладання для кращого доступу до освітнього контенту та повноцінного опанування нових знань та практичних навичок.
Застосування сучасних стратегій комунікації відносин між викладачами та здобувачами вищої освіти (студентами) передбачає обговорення матеріалу та подолання можливих складнощів у змішаному форматі лекцій / відеолекцій та інтервʼю упродовж всього періоду навчання.
Кожен здобувач вищої освіти має змогу крок за кроком реалізовувати власне бачення своєї наукової кар’єри та професійного розвитку, здійснювати власний вибір курсів та коригування навчальної діяльності. Побудова бажаної траєкторії навчання дозволить експериментувати із освітніми напрямами, запропонованими для вивчення.
Щоб повніше зануритись у науково-дослідницьку та громадську діяльність, студентське життя передбачає участь у науково-комунікативних та суспільно значущих заходах. Творча самореалізація є одним з найефективніших способів вивчення складних тем, а громадська діяльність допоможе практично розвинути лідерські якості та практично застосовувати теоретичні знання.
Особистий розвиток кожного майбутнього спеціаліста передбачає відповідне наукове середовище. В Полтавському державному аграрному університеті забезпечуються ефективні комунікації з колегами та однодумцями у форматі науково-практичних конференцій, конкурсів та олімпіад.
Комбінований навчальний процес із проходженням стажування у передових підприємствах (установах, організаціях) Полтавської області дозволяє не тільки закріпити отримані знання, а й набути практичного досвіду від найуспішніших фахівців.
Сучасна освітня концепція «навчання упродовж всього життя» надає можливість нашим здобувачам вищої освіти (студентам) знайомитися з досвідом передових вищих закладах освіти – партнерів Полтавського державного університету за кордоном, у тому числі стажування після закінчення бакалаврату.
Ми допомагаємо з працевлаштуванням
Вартість навчання
За рік навчання:
24500 грнЗапитання і відповіді
Якщо Ви не знайшли відповідь на своє питання, залиште контактну інформацію і наш консультант Вам зателефонує. Дізнатися більшеЗміст підготовки
Бакалавр
Мінімальний прохідний бал – 100 (з кожного предмета в сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання / національного мультипредметного тесту), конкурсний бал - не нижче 130 (бюджет), 100 (контракт).
Для вступу на І курс після школи: потрібно мати результати НМТ 2022 року (українська мова, математика, історія України), 2023 року (українська мова, математика, третій предмет на вибір), 2024 року (українська мова, математика, історія України, четвертий предмет на вибір) або ЗНО 2021 року (українська мова; біологія – обов’язково; третій предмет – на вибір).
Дізнатися про вартість можна на офіційному сайті Університету. Наразі вартість навчання на бакалавратурі складає 23250 грн за рік.
У 2024 році вступ на другий чи третій курси на основі диплома молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра неможливий.
Університет надає студентам військову освіту за програмою підготовки офіцерів запасу.
На території Університету є 5 гуртожитків.
Після закінчення вступної кампанії на офіційному сайті Університету будуть опубліковані рейтингові списки та списки рекомендованих до вступу.
Так, при працевлаштуванні чи за сімейними обставинами є можливість перейти на індивідуальний графік навчання.
Студенти мають широкі можливості для занять спортом, як на аматорському, так і на професійному рівнях, завдяки значній кількості та якості спортивних об’єктів.
Так, є можливість навчання за кордоном та отримання «подвійного» диплому. Також є можливість стажування та працевлаштування за кордоном. Ми співпрацюємо з 23 країнами.