Співпраця з Полтавським міським багатопрофільним ліцеєм №1 ім. І. П. Котляревського

24 травня в рамках тижня науки на кафедрі інформаційних систем та технологій відбулася захоплююча подія. Наша кафедра активно співпрацює з навчальними закладами Полтавської громади. У межах цієї співпраці асистент кафедри Марк Федорченко провів урок для учнів групи М-11 «Математика і інформатика» Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 ім. І. П. Котляревського. Темою уроку було «Як комп'ютери вчаться мислити на основі нейронних мереж». Учні мали можливість дізнатися про основи функціонування нейронних мереж та їх застосування в різних галузях.

Під час уроку також відбувся захід з профорієнтації, який провели студентки Анастасія Шкурба та Віталіна Горда. Вони розповіли про спеціальність 126 «Інформаційні системи та технології» та кафедру інформаційних систем і технологій Полтавського державного аграрного університету. Зустріч була організована викладачами математики ліцею Тетяною Птиченко, класним керівником Юлією Тихоненко та доцентом кафедри Оленою Одарущенко.