Співробітники кафедри Агроінженерії та автомобільного транспорту взяли участь у Міжнародній конференції

15-17 березня 2023 року відбулась Міжнародна конференція «IV Alternative Fuels Forum», організована Ченстоховським Політехнічним Університетом.

Науковий форум фокусувався на темі альтернативних видів палива таких галузей, як: енергетика, гірничодобувна промисловість, цементна промисловість, переробна промисловість, сільське господарство, муніципальне господарство та інші пов’язані галузі промисловості, що використовують побічні продукти енергії.

Конференція стала площадкою для обміну досвідом та налагодження співпраці між представниками науки та промисловості, а також органів місцевого самоврядування.

Про важливість події свідчить те, що почесний патронат прийняли на себе: Marszałka Województwa Śląskiego, Ministerstwo Edukacji i Nauki, Rektora Politechniki Śląskiej, Akademię Górniczo-Hutniczą, Akademię Śląską, Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Technik Innowacyjnych EMAG, Polską Izbę Ekologii.