Студенти ПДАУ відвідали компанію KONSORT: знайомство з інноваційними технологіями в промисловому виробництві

26 червня 2024 року студенти Полтавського державного аграрного університету спеціальностей 051 Економіка та 292 Міжнародні економічні відносини відвідали компанію "KONSORT". Спеціалізація "KONSORT" полягає в розробці та виробництві сучасних технологічних рішень, що спрямовані на підвищення ефективності виробництва та оптимізацію бізнес-процесів у різних галузях промисловості. Компанія відома своїм інноваційним підходом до автоматизації виробничих процесів, що допомагає підприємствам суттєво зменшувати витрати, підвищувати якість продукції та розширювати виробничі можливості.
Візит дозволив здобувачам побачити, як впроваджуються передові технології в промисловому виробництві. Це стимулює їх інтерес до інновацій і дозволяє розуміти, як сучасні компанії використовують технології для підвищення ефективності та конкурентоспроможності.