Студенти ПДАУ відвідали офіс мережі магазинів "Аврора": поглиблене знайомство з роздрібною торгівлею та управлінською структурою компанії

25 червня 2024 року здобувачі вищої освіти спеціальностей 051 «Економіка» та 292 «Міжнародні економічні відносини» Полтавського державного аграрного університету здійснили візит до офісу мережі магазинів "Аврора". Студенти мали можливість поглиблено ознайомитися з аспектами роздрібної торгівлі та з управлінською структурою компанії її принципами організації торговельного процесу. Цей візит був чудовою можливістю для студентів дізнатися більше про те, як функціонує реальний бізнес у сфері роздрібної торгівлі. Здобувачі отримали безцінний досвід, який допоможе їм у подальшому в професійній кар'єрі. Відвідання офісу «Аврора» стало важливою частиною підготовки студентів ПДАУ до майбутньої професійної діяльності, спрямованою на розвиток їхніх практичних навичок та розуміння реальних аспектів економічної діяльності.