Студенти ПДАУ відвідали Полтавську митницю: практичне заняття з митного оформлення та економічних аспектів

27 червня 2024 року здобувачі вищої освіти Полтавського державного аграрного університету спеціальностей 051 "Економіка" та 292 "Міжнародні економічні відносини", відвідали Полтавську митницю. Зустріч із студентами спрямована на отримання практичних знань. Ця ініціатива підкреслює важливість підготовки кваліфікованих фахівців для успішної реалізації реформ у країні, особливо в економічних та митних справах. Фахівці-митники провели для студентів практичне заняття на митному посту "Полтава", де демонстрували процес митного оформлення вантажів та обговорювали основні завдання митних органів України. Такий формат зустрічі сприяє закріпленню теоретичних знань і покращенню зв'язку між навчальною програмою та її практичним застосуванням, що є надзвичайно важливим для підготовки майбутніх економістів та юристів у галузі міжнародних економічних відносин та підприємництва.