Студенти Полтавського державного аграрного університету досліджують економічні та культурні аспекти Національного музею-заповідника українського гончарства

11 липня 2024 року студенти спеціальностей 051 Економіка та 292 Міжнародні економічні відносини відвідали Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному.

Здобувачі освіти дізналися про методи управління фінансами музею, ефективне використання бюджетних коштів, а також про стратегії комунікації та маркетингу. Крім того, студенти отримали уявлення про роль музею у збереженні національних традицій, його взаємодію з місцевими громадами та популяризацію українського гончарства на міжнародній арені. Усі бажаючі мали змогу взяти участь у майстер-класі з виготовлення глиняних виробів, що дозволило їм ближче ознайомитися з традиціями опішнянської культури.

Дякуємо керівництву заповідника за дивовижну екскурсію, яка надала студентам унікальну можливість ознайомитися з багатством українського гончарства та глибше зрозуміти його культурні та економічні аспекти. Висловлюємо вдячність за організацію майстер-класу, що дозволив безпосередньо відчути традиції та техніки виготовлення глиняних виробів. Ваша відкритість і готовність ділитися знаннями сприяють розвитку молодих спеціалістів і збагаченню їх практичного досвіду.