Студенти вивчають екологічний туризм та бізнес-управління в "Balka Eco Club"

17 липня 2024 року здобувачі вищої освіти спеціальностей 051 Економіка та 292 Міжнародні економічні відносини відвідали готельно-ресторанний комплекс "Balka Eco Club".

Студенти мали можливість ознайомитися з концепцією та організацією роботи комплексу, який поєднує елементи екологічного туризму з високим рівнем обслуговування. Вони дізналися про особливості управління готелем і рестораном, включаючи питання обслуговування гостей, управління персоналом та забезпечення високої якості послуг.

Крім того, студенти отримали інформацію про екологічні ініціативи комплексу, такі як використання відновлювальних ресурсів, енергоефективність та сталий розвиток. Вони ознайомилися з фінансовими аспектами управління готельно-ресторанним бізнесом, включаючи аналіз витрат і доходів, маркетингові стратегії та планування бюджету.

Екскурсія дозволила студентам глибше зрозуміти, як поєднуються сучасні бізнес-практики з екологічними принципами, що є важливим аспектом у сучасному готельно-ресторанному бізнесі. Відвідування комплексу дало можливість побачити на практиці, як ефективно реалізуються стратегії управління в умовах екологічної відповідальності та гостинності. Щиро дякуємо власнику та керівництву комплексу за неймовірно цікаву екскурсію. Ваша відкритість і готовність поділитися знаннями сприяють розвитку молодих фахівців і збагачують їх практичний досвід.