Тиждень інженерно-технологічного факультету, 21 квітня

Виставка «Захоплення наших студентів» - свої фотороботи представила студентка 3 курсу Камуз Марина.

Цього дня заходи продовжилися святковим концертом в актовому залі академії, куди були запрошені викладачі та студенти, а також почесні гості. Студенти факультету приготували цікаву та захоплюючу концертну програму.

Почесний гість свята проректор з виховної роботи к.с.-г.н, доцент Кочерга А.А. привітав викладачів та студентів зі святом.

Велике захоплення своїм виступом у глядачів викликав студент 1 курсу Доронін Олександр.

Виступ команди КВК факультету «КОМБАЙНЕРИ»

Нагородження переможців щорічного 6-го  «КУБКА ДЕКАНА» з міні-футболу серед студентів 1-5 курсів. Переможцями стала збірна команда 2 курсу.

В рамках проведення Всеукраїнського двомісячника благоустрою і озеленення та «Тижня факультету» було проведено благоустрій та прибирання території з висаджуванням дерев.