Участь викладачів кафедри біології продуктивності тварин імені академіка О.В. Квасницького в Молочному форумі товаровиробників Полтавської області

10 травня 2024 року викладачі кафедри біології продуктивності тварин імені академіка О.В. Квасницького Світлана Усенко, Марія Ільченко, Богдан Шаферівський взяли участь у Молочному форумі товаровиробників Полтавської області. Загалом у форумі взяли участь представники понад 60 підприємств молочної галузі. Захід став майданчиком для плідної співпраці та обміну досвідом між учасниками.

В межах програми форуму керівник експертного центру університету «Milk Local Product» Лариса Кузьменко, який створено у межах реалізації проєкту «Підвищення спроможності університетів ініціювати та брати участь у розвитку кластерів на принципах інновацій та сталості» (UniClaD) програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ ознайомила з роботою центру та поділилась досвідом проведення на його базі навчальних курсів з технологія виготовлення сирів і кисломолочних продуктів.