Участь викладачів кафедри механічної та електричної інженерії ПДАУ у міжнародному підвищенні кваліфікації

Викладачі кафедри механічної та електричної інженерії ПДАУ Олена Костенко, Станіслав Попов, Юлія Левченко та Володимир Дудник взяли участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації (вебінарі) наукових, науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти та працівників закладів освіти на тему «Академічна доброчесність та тайм-менеджмент при підготовці наукових робіт: зарубіжний та вітчизняний досвід».
Захід, що тривав протягом 29 травня — 5 червня 2023 року, організували Інститут науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян. Його мета полягала в тому, щоб  звернути увагу освітян на питання впровадження академічної доброчесності та умілого використання тайм-менеджменту при підготовці наукових робіт у закладах вищої освіти України та актуальні аспекти зарубіжного досвіду.

Програмою було передбачено виконання навчального навантаження у 1,5 кредити ЄКТС (45 годин: зокрема лекційних — 12, практичних — 20, самостійної роботи — 13).
За результатами навчання учасники розвинули професійні компетентності, набули нових навичок комунікації та ознайомились із досвідом роботи колег з різних регіонів України та держав Європейського Союзу щодо використання положень академічної доброчесності та тайм-менеджменту при підготовці наукових робіт. Набуті знання допоможуть викладачам кафедри механічної та електричної інженерії розширити спектр навчальних інструментів, які можна використовувати в освітній діяльності. Набуті компетентності допоможуть побудувати власну траєкторію роботи зі здобувачами вищої освіти ступенів магістра та доктора філософії освітніх програм інженерно-технологічного факультету ПДАУ, використовуючи сучасні онлайн-методи та прийоми розвитку креативного, критичного та логічного мислення.