Участь викладачів у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми обліково-аналітичного забезпечення управління підприємницькою діяльністю»

21 квітня 2021 року викладачі кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Левченко Зоя, Тютюнник Світлана, Дугар Тетяна взяли участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми обліково-аналітичного забезпечення управління підприємницькою діяльністю» (м. Полтава: Полтавська державна аграрна академія, 21 квітня 2021 року).

Теми досліджень, що висвітлювалися на даному заході тісно пов’язані з освітніми компонентами ОПП Облік і оподаткування першого та другого освітніх рівнів, зокрема таких як «Організація бухгалтерського обліку», «Фінансовий облік», «Аудит» та іншими, викладання яких забезпечується кафедрою бухгалтерського обліку та економічного контролю.

Участь у заході підтверджується відповідними сертифікатами. Зі змістом матеріалів можна ознайомитися за посиланням