Участь здобувачів вищої освіти третього освітньо-наукового рівня доктора філософії у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції "Актуальні проблеми сучасної науки: теоретичні та практичні дослідження молодих вчених"

15 травня 2024 року у стінах Полтавського державного аграрного університету відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної науки: теоретичні та практичні дослідження молодих вчених». Ініціатором наукового заходу виступила Олена Сіренко – завідувачка аспірантури та докторантури.
До заходу долучилися й здобувачі третього освітньо-наукового рівня доктора філософії кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи різних років набору представивши на широкий загал результати своїх наукових досліджень та пошуків.

Після доповіді доповідачі отримали велику кількість запитань від учасників конференції, що свідчить про актуальність проведених досліджень здобувачами вищої освіти кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи факультету ветеринарна медицина Полтавського державного аграрного університету.