Вебінар «Оформлення креслеників у SOLIDWORKS відповідно до вимог ДСТУ ISO та ДСТУ ГОСТ»

Викладачі кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту разом зі здобувачами вищої освіти спеціальностей 208 Агроінженерія за ОПП Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва, 274 Автомобільний транспорт за ОПП Автомобільний транспорт взяли участь у вебінарі «Оформлення креслеників у SOLIDWORKS відповідно до вимог ДСТУ ISO та ДСТУ ГОСТ», організований ТОВ «Інформаційні технології САПР», Львівським національним університетом природокористування та КПІ ім. Ігоря Сікорського.

На онлайн-зустрічі обговорили важливі питання оформлення технічної документації відповідно до вимог діючих стандартів.

Дякуємо кожному, хто долучається до покращення освітнього процесу!