Вебінарі з оптимізації адаптації першокурсників до ЗВО з кураторами 1 курсів

Куратор перших курсів спеціальностей 051 Економіка  ОПП Економіка підприємства та ООП Економіка і міжнародний бізнес кафедри економіки та міжнародних економічних відносин, асистент кафедри Поночовна Олена  01 жовтня 2024 року прийняла участь у  вебінару для кураторів груп першого курсу на тему «Оптимізація процесу адаптації першокурсників до ЗВО», який було організовано асоціацією психологів вищої школи України. Модераторами вебінару виступили Колісник Людмила – канд. психол. наук, практичний психолог Сумського державного університету, запрошений дослідник Орхуського інституту перспективних досліджень (Данія), заступник голови АПВШУ, член Ради правління НПА України та Складановська Марина – доцент кафедри філософії, доктор філософії, керівник психологічної служби ННІ ПДАБА Українського державного університету науки і технологій, член Національної Психологічної Асоціації України, член Правління АПВШУ.