Відкрита зустріч з експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Геодезія та землеустрій

1 жовтня 2024 року о 16 год. 10 хв. на платформі ZOOM у вигляді відеоконференції відбудеться відкрита зустріч усіх зацікавлених учасників освітнього процесу з експертною групою щодо проведення акредитаційної експертизи освітніх програм Геодезія та землеустрій першого (бакалаврського) і Землеустрій та планування територій другого (магістерського) рівнів вищої освіти за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій у Полтавському державному аграрному університеті.

Запрошуємо на зустріч усіх зацікавлених учасників освітнього процесу (окрім гарантів ОП та представників адміністрації / ректорату Університету).

З метою коректної ідентифікації просимо осіб, які планують взяти участь у відкритій зустрічі, приєднуватися до зустрічі з ввімкненою камерою та підписавши себе реальним ім’ям та прізвищем.

Дата зустрічі: 1 жовтня 2024 р.

Час зустрічі: 16:10

Підключитись до конференції Zoom можна за посиланням нижче:

Код доступу: 2023

Підключитись до конференції>