Відзначення Дня козацтва в ПДАУ: інтелектуальний брейн-ринг

1 жовтня 2024 р. в Полтавському державному аграрному університеті відбувся інтелектуальний турнір – брейн-ринг, присвячений Дню козацтва та організований Центром національно-патріотичного виховання студентської молоді. У брейн-рингу змагалося 6 команд від кожного навчально-наукового інституту та факультету, які виявили бажання перевірити свої знання з історії України, зокрема Козацької доби. Долучились і студенти-маркетологи. Питання виявилися цікавими не лише для учасників, а й для вболівальників і журі.
Брейн-ринг, проведений керівницею Центру національно-патріотичного виховання студентської молоді, завідувачкою кафедри політології, історії і філософії професором Тамарою Шараварою, проходив у теплій і невимушеній атмосфері. Кожне питання було  певною мірою викликом, який підштовхував до пошуку відповідей і глибшого занурення у багату історію нашої держави. Ця подія продемонструвала високий рівень підготовки студентів і їхню зацікавленість історичною спадщиною України.
Найспритнішою виявилася команда навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології. Переможців та всіх учасників було нагороджено подарунками.
Такий захід сприяє не лише поглибленню знань з історії, але й формуванню національної свідомості молоді.