Внутрішня експертиза освітніх програм «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) і «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» другого (магістерського) рівнів вищої освіти (07.06.24 р.)

07.06.2024 року відбулося засідання робочої групи для проведення внутрішньої експертизи освітніх програм «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) і «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» другого (магістерського) рівнів вищої освіти. У засіданні брали участь проректорка з науково-педагогічної роботи КОСТЕНКО Олена, керівниця навчально-наукового центру забезпечення освітньої діяльності та якості освіти ШУЛЬГА Людмила, начальник навчального відділу ДОРОШЕНКО Андрій, завідувачка навчально-методичного кабінету відділу моніторингу та забезпечення якості освіти ЯПРИНЕЦЬ Тетяна, декан факультету обліку та фінансів та гарант освітньої програми першого (бакалаврського) рівня БЕЗКРОВНИЙ Олександр, заступниця декана з навчальної роботи ДОРОШЕНКО Ольга, завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування та гарант освітньої програми другого (магістерського) рівня ЗОРЯ Олексій, голова ради з якості вищої освіти спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» ЗОРЯ Світлана.

Внутрішня експертиза проводилася з метою встановлення відповідності якості освітніх програм та освітньої діяльності за цими програмами визначеним критеріям. Під час засідання було обговорено основні зауваження і пропозиції щодо виконання кожного критерію та надано рекомендації задля удосконалення змісту відомостей самооцінювання.