Вшанування пам’яті Семена Свиридоновича Антонця

Полтавський державний аграрний університет - ПДАУ вшанував пам’ять видатного українського аграрія Семена Свиридоновича Антонця з нагоди 15-річчя встановлення його погруддя. 30 серпня 2024 року відбулася церемонія покладання квітів, в якій взяли участь представники університету, студенти та гості.

На церемонії виступили директор Навчально-науковий інститут агротехнологій, селекції та екології Микола Маренич, який відзначив новаторські досягнення Семена Антонця в органічному землеробстві; ректор університету Олександр Галич, який наголосив на важливості переймати життєву філософію та мудрість цього видатного аграрія; директорка ТОВ «Агрофірма "Маяк"» Герой України Котелевський селищний голова, заступниця голови Наглядової ради ПДАУ Тетяна Корост; завідувач Кафедра захист рослин ПДАУ Писаренко Віктор Микитович; доцент кафедри захисту рослин Віктор Самородов; Голова Громадської спілки «Полтавське товариство сільського господарства» Григорій Шарий.

Особливо значущим був виступ доньки Семена Антонця, Антоніни Антонець, яка продовжує справу свого батька та висловила вдячність університету за збереження його пам'яті.

Захід став символом глибокої поваги до наукової та практичної спадщини Семена Свиридоновича, що надихає нові покоління аграріїв на служіння науці та суспільству.

У фонді бібліотеки ПДАУ є книги, присвячені біографії Семена Свиридоновича Антонця, його життєвому шляху та унікальній системі органічного землеробства, яку він впровадив на полях ПП "Агроекологія".

Запрошуємо студентів і всіх читачів ознайомитися з цими виданнями, що висвітлюють не лише наукові досягнення видатного аграрія, а і його філософію життя, що стала основою для розвитку сучасного сільського господарства України.