Випускники факультету обліку та фінансів

Отримані знання дозволяють випускникам факультету знайти їх застосування в різних галузях економіки, управління, соціальної сфери, політики та підприємницької діяльності.

Марія Карпець Олександр Пелих Ірина Тютюнник Євген Алєксашин Олександр Рудько Павло Ходієнко Тетяна Перетятько Яна Лоза

Випускники спеціальності 035 Філологія, які завершили навчання за освітньо-професійними програмами Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська (першого (бакалаврського) рівня вищої освіти) та Германські мови і переклад (англійська та німецька мови) (другого (магістерського) рівня вищої освіти, є професіоналами  в галузі філології, усного та письмового галузевого перекладу, редагування перекладу, викладання англійської і німецької мов у закладах середньої та вищої освіти. Студенти-філологи, так і вже дипломовані фахівці затребувані на ринку праці, зокрема в бюро перекладів, музеях, громадських організаціях, міських та обласних адміністраціях, державних закладах середньої та вищої освіти, приватних мовних школах, на підприємствах і організаціях різних форм власності. Нині наші випускники успішно працевлаштовані у таких установах:

• Бюро-перекладів  «Центр перекладів», м. Полтава;
  • Агенція міжнародних перекладів S.L.O.V.O, м. Дніпро;
  • Агенція перекладів Aliance Translate, м. Київ;
  • Центр іноземних мов «Мовний дім», м. Львів;
  • Ліцей № 17 «Інтелект» Полтавської міської ради;
  • Білицька гімназія №2 Білицького ліцею №1 Білицької селищної ради;
  • ТОВ «Контактний центр України» тощо.

Набуті випускниками спеціальності 052 Політологія у процесі навчання теоретичні знання та практичні навички дають змогу реалізувати їх у професійній та громадській діяльності, аналітичній, експертній, консультаційній роботі у сфері публічної політики. Наші випускники є затребуваними для роботи в центральних та місцевих органах державної влади, органах місцевого самоврядування різних рівнів, громадсько-політичних організаціях; засобах масової комунікацій; структурних підрозділах зі зв’язків з громадськістю на підприємствах, в установах, організаціях; структурних підрозділах з управління персоналом на підприємствах, в установах, організаціях. Нині наші випускники працюють у таких установах та організаціях:

• відділ інформаційного та аналітичного забезпечення виконавчого апарату Полтавської обласної ради;
  • відділ маркетингу Полтавського державного аграрного університету;
  • виконавчий комітет Семенівської селищної ради Кременчуцького району;
  • виконавчий комітет Щербанівської сільської ради Полтавського району;
  • Ковалівський старостинський округ Полтавської міської громади;
  • Яреськівський старостинський округ Шишацької сільської громади;
  • відділ з підбору та адаптації кадрів Нової пошти (Полтава);
  • інтернет-видання Mind;
  • телеканал ІРТ (Полтава);
  • ГО «Аналітичний центр ЗМІСТ-Полтава».

Потребу та інтерес в випускниках спеціальностей 071 Обілк і оподаткування та 072 Фінанси, банківська справа та страхування проявляють:

• підприємства, установи, організації різних форм власності;
  • органи силових структур;
  • фінансово-податкові органи;
  • митна служба;
  • державне казначейство;
  • комерційні банки та інші установи і організації.

Випускники факультету працюють в:

• органах Державної податкової адміністрації;
  • банківських установах Полтави: АТ КБ „Приватбанк”,  АТ "Ощадбанк", ПАТ "Полтава-Банк", ПАТ "Укрсиббанк” та інших фінансових структурах України;
  • міжнародній компанії "PwC";
  • ТОВ ТБ "Полагросервіс", ВАТ «Укртелеком», ВАТ «Полтава-Авто», АФ «Маяк», ТОВ "Мікрон";
  • Державному підприємстві "Агенство ідентифікації і реєстрації тварин";
  • Полтавській районній державній лікарні ветеринарної медицини;
  • Державній податковій інспекції в Октябрському р-ні, м. Харків;
  • ГУ МНС України в Полтавській області та багатьох інших установах і орагнізацііях України.