Виробнича практика крок до успішної кар'єри у будівельній галузі

Виробнича практика для магістрів ОПП “Технології будівельних конструкцій, виробів і матеріалів” другого (магістерського) рівня спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» є важливим етапом навчання. Студенти мають чудову можливість поглибити свої знання та навички на виробничих підприємствах. Виробнича практика дійсно допомагає студентам підготуватися до майбутньої професійної діяльності та розвивати практичні навички. Під час практики студенти мають можливість поглибити свої знання та навички у сфері будівництва та технологій. Це допомагає студентам підготуватися до майбутньої професійної діяльності та розвивати практичні навички. Виробнича практика  проводиться на базах практики згідно договорів на інноваційних підприємствах ТОВ «Будівельна Компанія «Комбінат Виробничих Підприємств»,  ПП «Сканпласт»,  ТОВ «Сканколор»,  ТОВ «КЕРАМЕЙЯ», Heidelberg Materials Lietuva Betonas UAB.

Зокрема студенти 1 курсу другого магістерського рівня групи Ніна Єфимова і  Ігор Клименко (див. фото) проходили виробничу практику на ТОВ «Сканколор» та ПП «Сканпласт». На підприємствах вони вивчили структуру управління підприємствами, матеріали і технології, які використовуються  під час виробництва будівельної  продукції  та інновації у виробництві. Приймали  участь у виробництві продукції. Від підприємства керівником практики був директор Дмитро Михненко, який оцінив добру теоретичну підготовку студентів та надав необхідні консультації з технологій виробництва.

Результатом виробничої практики стало запрошення студентів до працевлаштування на підприємстві після закінчення навчання в університеті.