Захист кваліфікаційних робіт на кафедрі інформаційних систем та технологій

Дорогі друзі!

Ми раді повідомити, що на минулому тижні (19.06.2024-21.06.2024) успішно пройшли захисти кваліфікаційних робіт бакалаврів за освітньо-професійною програмою "Інформаційні управляючі системи" спеціальності 126 "Інформаційні системи та технології"!
Наші студенти продемонстрували високий рівень знань, професіоналізму та інноваційного мислення. Теми їхніх робіт охоплювали широке коло сучасних питань та викликів в сфері інформаційних технологій, від розробки програмних рішень до аналізу великих даних та створення систем штучного інтелекту.

Ми пишаємося нашими випускниками та бажаємо їм подальших успіхів у професійній діяльності! Нехай здобуті знання та навички стануть міцним фундаментом для вашого майбутнього та сприятимуть розвитку ІТ-галузі в Україні та за її межами.
Вітаємо з цим важливим досягненням та дякуємо всім викладачам та наставникам за їх підтримку та внесок у розвиток наших студентів!