Захист щоденників з практики студентами спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

28 червня на кафедрі механічної та електричної інженерії під керівництвом професора Анатолія Семенова відбувся захист щоденників із навчально-технологічної практики студентів 2 та 1 курсів скороченого терміну навчання спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Здобувачі вищої освіти презентували свої напрацювання за обраними темами в галузі електричної інженерії.

Під час захисту студенти продемонстрували свої знання та практичні навички, отримані під час практики, зокрема розробку проєктів, проведення експериментів, аналіз результатів і впровадження новітніх технологій. Кожен студент представив свої дослідження та інноваційні підходи до розв’язання актуальних проблем у сфері електричної інженерії.