Закінчення практики на ПП «Лубнимаш»

Ось і завершилась навчально-заводська практика студентів спеціальності 133 Галузеве машинобудування на підприємстві «Лубнимаш». З огляду на сезонність певних робіт під час літньої частини практики студенти були більше залучені до активної роботи в цехах. Вони не лише збирали конструкції різної складності, а й працювали за станками, зокрема і з числовим програмним забезпеченням.

Кожен практикант з ентузіазмом приходив на своє робоче місце, хоча під час практики воно змінювалося згідно з програмами її проходження. Тепер під враженнями від роботи на підприємстві деякі студенти розглядають можливість потенційного працевлаштування на ньому. І це не дивно, адже керівництво заводу завжди з радістю чекає на студентів ПДАУ.

Підсумком практики став захист презентацій про її проходження.