Засідання круглого столу у товаристві з обмеженою відповідальністю науково-виробничого підприємстві "Галещина-Агро"

14 червня 2024 року у ТОВ НВП "Галещина-Агро" за участю керівництва підприємства та викладачів кафедри будівництва та професійної освіти Яхіна С. В., Арендаренко В. М., Іванова О. М. та здобувача вищої освіти Удодика В. М. було проведено виїзне засідання круглого столу щодо обговорення актуальних та нагальних завдань виробничо-наукового сектору вітчизняного сільськогосподарського машинобудування.

Директор ТОВ НВП «Галещина-Агро» Бульбаха Ю. І. повідомив про поточний стан справ у вітчизняному машинобудуванні сільськогосподарського спрямування, висвітлив досягнення виробничих та наукових підрозділів ТОВ НВП «Галещина-Агро» за останні періоди їх роботи, окреслив основні перспективи розвитку підприємства та основні задачі, що постають в умовах війського стану.

Викладачами кафедри було актуалізовано та окреслено проблеми в сфері ґрунтообробних сільськогосподарських знарядь та машин, акцентувалась увага на доцільність та техніко-економічну доречність впровадження у виробничий процес перспективних раціоналізаторських розробок науковців Полтавського державного аграрного університету зі створення та модернізації сільськогосподарського техніки.

З підсумками було вирішено поглибити науково-технічну співпрацю ТОВ НВП «Галещина-Агро» та Полтавським державним аграрним університетом та проводити щорічні збори для обміну передовим досвідом у сфері сільськогосподарського машинобудування та налагодити постійні комунікаційні зв’язки між науково-виробничим структурами ТОВ НВП «Галещина-Агро» та науковими представниками науково-педагогічного активу Полтавського державного аграрного університету.