Засідання ради з якості вищої освіти спеціальності 192 "Будівництво та цивільна інженерія"

05 лютого 2024 року, відбулося засідання ради з якості вищої освіти спеціальності 192 "Будівництво та цивільна інженерія" інженерно-технологічного факультету Полтавського державного аграрного університету. Головним пунктом порядку денного було обговорення освітніх програм на 2024 рік для набору студентів на освітньо-професійну програму "Сільськогосподарське будівництво" бакалаврського рівня та освітньо-професійну програму "Технології будівельних конструкцій виробів і матеріалів" на магістерському рівні, що пропонуються кафедрою будівництва та професійної освіти.

Під час засідання учасники ради та запрошені учасники освітнього процесу обговорили ключові аспекти оновлення навчальних планів та програм з метою підготовки висококваліфікованих фахівців, які відповідають потребам сучасного ринку праці в галузі будівництва та цивільної інженерії.

Особлива увага була приділена врахуванню останніх технологічних та наукових досягнень у сфері будівництва, а також впровадженню інноваційних підходів до навчання студентів. Зокрема, обговорювалися можливості удосконалення практичної складової навчання за допомогою впровадження сучасних технологій будівництва, використання інтерактивних методів навчання та залучення до процесу викладання провідних фахівців з практичного досвіду.

Після живої дискусії було прийнято рішення про затвердження оновлених освітніх програм для обох рівнів підготовки. Оновлені програми відображають сучасні вимоги до фахівців у галузі будівництва та враховують потреби ринку праці, сприяючи підготовці кваліфікованих кадрів, здатних ефективно впроваджувати інновації та вирішувати складні завдання в цьому секторі.

Учасники засідання впевнені в тому, що навчальні програми на 2024 рік будуть успішно впроваджені та сприятимуть подальшому розвитку якості освіти та підготовці висококваліфікованих фахівців у галузі будівництва та цивільної інженерії.

Будівництво майбутнього починається з освіти, і ми впевнені, що наш університет робить вагомий внесок у цей процес!