Здобувачі вищої освіти Полтавського державного аграрного університету завітали до контакт-центр компанії «Нова Пошта»

24 червня 2024 року здобувачі вищої освіти Полтавського державного аграрного університету, спеціальностей 051 «Економіка» та 292 «Міжнародні економічні відносини», завітали до контакт-центр компанії «Нова Пошта». Під час візиту студенти здійснили глибокий огляд логістичних процесів, що використовуються компанією для забезпечення ефективної доставки вантажів та посилок по всій Україні. Вони ознайомились з технологіями сортування та розподілу вантажів, а також вивчили особливості організації логістичних потоків. Представники університету висловили високу оцінку сучасним технологіям, що використовуються в Новій Пошті, та їх вплив на ефективність бізнес-процесів. Відвідання дало студентам унікальну можливість практично застосувати отримані теоретичні знання і розширити їхнє розуміння процесів управління логістикою та міжнародного економічного співробітництва. Завершивши практику, учасники висловили глибоку вдячність адміністрації Нової Пошти за можливість поглибити свої знання та набути цінний досвід у сфері логістики.