Здобувачі вищої освіти відвідали Центр підтримки підприємців "Дія Бізнес"

20 червня 2024 року студенти спеціальностей 051 "Економіка" та 292 "Міжнародні економічні відносини" Полтавського державного аграрного університету відвідали Центр підтримки підприємців "Дія Бізнес". Цей візит виявився важливим кроком у їхній освітній та професійній підготовці, оскільки "Дія. Бізнес" є національним проектом, що активно підтримує підприємницьку ініціативу. Центр "Дія. Бізнес" у Полтаві є платформою, де студенти мали можливість ознайомитися з різними аспектами підприємницької діяльності. Вони вивчили програми підтримки для молодих підприємців, процес отримання грантів та фінансової підтримки від держави. Крім того, студенти зазнали безкоштовних консультацій від досвідчених бізнес-експертів та навчилися розуміти ключові аспекти успішного ведення бізнесу у сучасних умовах. У "Дія. Бізнес Полтава" діє два стратегічних партнера: компанія "KONSORT" та мережа магазинів "Аврора", що забезпечує стабільність та розширення мережі підтримки для місцевих підприємців. Для студентів відвідання центру стало важливим джерелом практичного досвіду і знань, які допоможуть їм в подальшій кар'єрі в галузі економіки та міжнародних економічних відносин.