Ціль напряму Жан Моне в рамках Програми ЄС Еразмус+:активізувати євроінтеграційний дискурс; сприяти досконалості євроінтеграційних студій; залучати заклади вищої освіти до дослідження євроінтеграційних процесів; поширювати ідей Об'єднаної Європи.
Співпраця закладів вищої освіти й інших інституцій всього світу, які активно пропагують Євроінтеграцію України та мають науковців з публікаціями за тематиками Європейських студій, досвіду вивчення ЄС задля його адаптації в Україні. Покриває всі сфери економіки де важливо вичати та досліджувати досвід ЄС для України.
Проекти передбачають участь від одного і більше інститутцій та розраховані 12 місяців, 24 місяці, 3 роки (залежить від виду діяльності).
Основні види діяльності за напрямом:
- ЛІФЛЕТ щодо можливостей в рамках напряму Жан Моне – завантажити
- ВИКЛАДАННЯ Й ДОСЛІДЖЕННЯ ("Кафедри>", "Модулі>", "Центри досконалості")
- ОБМІН ЗНАННЯМИ ("Мережі" та "Проекти")
- ПІДТРИМКА ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЙ
Детальніше по кожному окремому виду діяльності Жана Моне надано у відповідних розділах цього блоку та у Керівництві до програми Еразмус+ (Erasmus+ Programme Guide) за посиланнями: англійською мовою 2020 р.та Керівництво до програми переклад українською мовою (1 версія 2020 р.)
Довідково: Україна бере участь у програмі Жана Моне з 2001 року (деталі та інформація про попередні проекти Жана Моне на сайті. У 2014 році програма Жана Моне трансформувалась у напрям Жан Моне нової програми ЄС Еразмус+
Проєкт програми Еразмус+, напряму Жан Моне: