11 березня 2020 року відбулася зустріч гарантів освітніх програм Полтавської державної аграрної академії зі спеціальності 204 Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва зі стейкхолдерами – науковцями Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН України.
Під час зустрічі обговорювали питання удосконалення освітніх програм першого, другого та третього рівнів вищої освіти зі згаданої вище спеціальності. Стейкхолдери ознайомилися з наявною на факультеті технології виробництва і переробки продукції тваринництва матеріально-технічною базою, яка відіграє значну роль у якісному здійсненні навчального процесу.
Жваву дискусію викликало питання забезпечення відповідності програмних результатів навчання запитам сучасного виробництва. Значну увагу було приділено базам виробничих практик, на яких мають бути запроваджені ефективні технології виробництва в тваринництві, інноваційні методи господарювання. Наголошено, що саме такі прогресивні господарства утворюють мережу дослідних підприємств Інституту свинарства і агропромислового виробництва НААН України.
Стейкхолдери висловили готовність сприяти практичній підготовці здобувачів вищої освіти, надавати їм можливість проходження виробничої практики у дослідних господарствах власної мережі та надавати базу для виконання наукових досліджень магістрами та аспірантами Полтавської державної аграрної академії.
За результатами зустрічі досягнуто домовленості про створення навчально-наукового центру інновацій в агропромисловому виробництві.