Зустріч групи забезпечення ОНП Ветеринарна медицина із академічною спільнотою

Зустріч групи забезпечення ОНП Ветеринарна медицина із академічною спільнотою

15 квітня 2024 року у стінах факультету ветеринарної медицини відбулась зустріч гаранта освітньо-наукової програми 211 Ветеринарна медицина , доктора ветеринарних наук, професора Валентини Євстаф’євої із членами групи забезпечення ОНП та академічною спільнотою факультету ветеринарної медицини щодо внесення змін. На зустрічі були присутні: декан факультету ветеринарна медицина, доктор ветеринарних наук, професор Сергій Кулинич, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Максим Петренко, завідувач навчально-науковою лабораторією паразитології, аспірант Олександр Долгін. Також на зустріч для обговорення ОНП були запрошені: завідувачка кафедри терапії імені професора П.І. Локеса, кандидат ветеринарних наук, доцент Надія Дмитренко, кандидат ветеринарних наук, доцент Сергій Кравченко, кандидат ветеринарних наук, доцент Роман Передера, завідувач кафедри інфекційної патології, гігієни, санітарії та біобезпеки, доктор ветеренарних наук, професор Олег Кручиненко, завідувач кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи, доктор ветеринарних наук, доцент Віталій Мельничук, завідувач кафедри нормальної і патологічної анатомії та фізіології тварин, кандидат ветеринарних наук, доцент Ганна Омельченко.

Під час засідання гарант ОНП 211 «Ветеринарна медицина» наголосила, що згідно висновку ГЕР від 30.08.2021р. запропоновано ввести до проєктної групи, викладачів, які викладають дисципліни з незаразної етіології.

Пан Максим Петренко к.с-г.н., доцент, запропонував ввести до складу групи забезпечення ОНП 211 «Ветеринарна медицина» к.вет.н., доцента, завідувачку кафедри терапії імені професора П.І. Локеса Надію Дмитренко, як висококваліфікованого фахівця і викладача з напрямку терапія. Також обговорювалися нагальні питання щодо усунення зауважень відповідно до висновку ГЕР і покращення якості та ефективності реалізації ОНП Ветеринарна медицина.