Зустріч у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?»

Студенти-маркетологи відвідали зустріч з регіональною координаторкою Всеукраїнської програми ментального здоров’я Юлією Ющенко, організовану психологічною службою ПДАУ до Дня спільнодії, що проходив у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?»
Пані Юлія ознайомила студентів зі вмістом платформи «Ментальне здоров’я. Ти як?», де кожен  може знайти рекомендації від професіоналів із розвитку психологічної стресостійкості, ефективні техніки самодопомоги та скористатися гарячими лініями й сервісами  психологічної підтримки онлайн та офлайн.
Керівниця психологічної служби, практична психологиня Ірина Плаксієнко та старший викладач кафедри маркетингу, фахівець дорадчої служби Ігор Лядський провели заняття з елементами тренінгу «Формуємо навички психологічної стресостійкості". Пан Ігор  наголосив на важливості формування системи життєвих цінностей і сенсової наповненості для збереження свого ментального та соматичного здоров’я.
Студенти в ігровій формі опрацювали отримані рекомендації з ефективного використання власних ресурсів для збалансування свого психоемоційного стану.