Презентація освітньої платформи American Dairy Technology з можливістю практичного навчання на базі провідних господарств України
13 березня 2025 року відбулась онлайн-зустріч здобувачів вищої світи ОПП Хвороби дрібних тварин факультету ветеринарної медицини ПДАУ з НR-спеціалістом компанії American Dairy Technology Тетяною Гуменюк на тему: «Презентація освітньої платформи для молодих фахівців із можливістю практичного навчання на базі провідних господарств України».
Здобувачі вищої освіти мали змогу ознайомитися з основними перевагами American Dairy Technology. яка спеціалізується на покращенні ефективності та управління у молочних господарствах. Компанія охоплює всі ключові сфери, починаючи з розробки раціонів, впровадження профілактичних ветеринарних протоколів, щотижневого аналізу кормів і коригування раціонів, а також підготовки кадрів через ADT Academy.