Зустріч зі стейкголдером освітньо-наукової програми "Економіка" Зайцем Вячеславом Миколайовичем - директором Групи компаній "КМ".

Підготовка аспірантів за освітньо-науковою програмою "Економіка" спеціальності 051 Економіка, що відкрита на базі кафедри економіки та міжнародних економічних відносин поєнує в собі наукові дослідження, аудиторне навчання, а також тісну співпрацю з провідними підприємствами. Стейкголдером нашої освітньої програми є Група компаній "КМ".
Група компаній “КМ” – це 3PL-оператор з широким спектром логістичних послуг, який працює в Україні з 1994 р. За роки роботи у сфері логістики фахівцями компанії накопичено багатий досвід у вирішенні актуальних завдань клієнтів.
"КМ" є однією з найбільших логістичних компаній в Україні. Площа складського комплексу понад 30 000 м2 дозволяє вирішувати низку складних завдань клієнтів. Більше 250 досвідчених і професійних співробітників забезпечують ефективність прийнятих рішень.
Розвинена інфраструктура включає сучасний Складський Комплекс, Адміністративний Корпус, Зону Митного Контролю, Митний Склад, Склад Тимчасового Зберігання, Складський Корпус для зберігання Засобів Захисту Рослин.
З цією компанією ми співпрацюємо тривалий час. Ми дуже вдячні директорові компанії Зайцю Вячеславу Миколайовичу та фахівцям підприємства за інтерес до вдосконалення освітньо-наукової програми "Економіка" для підготовки докторів філософії. 5 жовтня 2020 р. на спільному засіданні в рамках роботи нашого Клубу аспірантів "ДЕКА" разом із Вячеславом Миколайовичем, фахівцями підприємства, гарантом, групою забезпечення, викладачами нашої кафедри, директоратом, колегами із інших підрозділів академії і звісно ж аспірантами ми визначили основі напрямки удосконалення програми, обговорили, якими hard skills і soft skills повинні володіти аспіранти. Головний висновок зустрічі - необхідність застосування системного підходу на основі кооперації науковців та практиків для якісної підготовки аспірантів.