11 жовтня 2024 року завершилося навчання здобувачів вищої освіти ПДАУ в ІІ Школі забезпечення якості вищої освіти, організованій відділом моніторингу та забезпечення якості освіти спільно зі студентським Сенатом. Цей проєкт є невіддільним складником корпоративної культури якості Полтавського державного аграрного університету.

Розробниками й викладачами курсу є Інна Лавріненко, керівниця відділу моніторингу та забезпечення якості освіти, і Тетяна Япринець, завідувачка навчально-методичного кабінету відділу моніторингу та забезпечення якості освіти. Обсяг курсу становить 3 кредити ЄКТС (90 год), його метою є набуття студентами професійних компетентностей, які знадобляться для розв'язання комплексних проблем під час реалізації процедур внутрішнього та зовнішнього забезпечення якості вищої освіти та освітньої діяльності. Заняття відбувалися офлайн з використанням інтерактивних лекцій, тренінгових завдань і кейс-технологій. Перевірка рівня сформованості програмних результатів навчання учасників проєкту відбувалася за допомогою інструментарію навчальної інтерактивної платформи Kahoot. Студенти, які успішно пройшли підсумкове тестування, отримали від ректора Університету Олександра Галича відповідні сертифікати, котрі вони можуть використати у неформальній освіті.

Формуймо якісне освітнє середовище у ПДАУ разом!