Виконуючи соціальні ініціативи Президента України Віктора Федоровича Януковича та відповідно до Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009-2015 роки, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 28 січня 2009 року №41, Міністерство аграрної політики та продовольства України 15 рік поспіль проводить щорічні Зльоти іменних стипендіатів та відмінників навчання «Лідери АПК ХХІ століття». Майже всі вищі навчальні заклади аграрного спрямування мали за честь приймати студентів із різних куточків нашої держави – молоду еліту України.

15-18 травня 2013 року згідно наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України такий Зліт проводиться в Полтавській державній аграрній академії.

На Зліт заявлені 290 учасників, які представляють 24 вищі навчальні заклади ІІІ-IV рівнів акредитації та 113 технікумів та коледжів.